مشاهده مطلب

      ۰۵ مهر ۱۳۹۷      ۰             14093      بین الملل  

حمله پهپادی نیروهای انصارالله به قایق تفریحی ولیعهد سعودی
صبح روز جاری (۹۷/۷/۳) قایق تفریحی محمد بن سلمان؛ ولیعهد سعودی توسط پهپاد موشک انداز الصماد ۳ انصارالله یمن بمباران شد.

پهپاد یمنی پس از بمباران و ضبط تصاویر این حمله، بسلامت به آشیانه‌ خود بازگشت.

قایق منهدم شده به قیمت ۵۵۰ میلیون دلار و صرفا جهت تفریح دریایی بن سلمان خریداری شده بود.

ملاحظه: حمله پهپادی فوق با رصد دقیق موقعیت هدف، عبور از موانع امنیتی و رسیدن به کشتی و بمباران دقیق آن، مجددا از راه های مورد نظر بازگشته و این پیام مهم نظامی را به دشمن داده که تمامی مواضع حساس و حیاتی آنها در معرض حملات پهبادی و انهدام قرار دارند و سامانه های راداری دشمن (آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی) نمی توانند مانع حملات موشکی و. پهبادی انصارالله شوند.

فرانس ۲۴ نیز طی گزارشی خبر از بمباران قایق تفریحی محمدبن سلمان؛ ولیعهد سعودی توسط پهپاد موشک انداز صماد۳ انصارالله یمن داد.

با توجه به طولانی شدن جنگ علیه مردم مظلوم یمن و مشارکت علنی آمریکا و رژیم صهیونیستی بنفع رژیم سعودی و امارات، ارتش و کمیته های مردمی یمن با استفاده از موشک های حرارتی و پیشرفته دوش_پرتاب، حملات زمینی نیروهای مهاجم را کاملا مهار کرده و در تمامی محورهای عملیاتی، دشمن را زمینگیر نموده و بطور مداوم از آنها تلفات می گیرند و نیز با استفاده از موشک های دوربرد و پهبادهای صماد، اهداف مهم حساس دشمن را مورد حملات مداوم خود قرار داده و برتری هوایی ائتلاف را از این طریق پاسخ می دهند.در شرایط فعلی نیروهای سعودی و امارات و نیز مزدوران آنها در یک جنگ فرسایشی ِتمام عیار گرفتار شده و هیچ راهی جز پذیرش شکست خفت بار ندارند.

 برچسب ها :

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.