مشاهده مطلب

      ۳۰ مرداد ۱۳۹۷      ۰             13972      اجتماعی  

عملیات روانی حامیان دولت با هدف منحرف کردن افکار عمومی از مشکلات اقتصادی
علی مطهری

علی مطهری، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی
استفاده ابزاری از مسائل جاری در راستای عملیات روانی و انحراف افکار عمومی و اینکه آیا واقعاً معنی پلاکارد زیر اینست که دست هایی در قتل هاشمی در کار بوده!

واکنش علی مطهری به پلاکارد جنجالی طلاب در قم؛ این شعار می‌تواند سرنخی برای نحوه فوت آیت‎الله هاشمی باشد

اخیراً علی مطهری، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به تجمع طلاب در مدرسه فیضیه قم و پلاکاردی با شعار «ای آنکه مذاکره شعارت، استخر فرح در انتظارت»، این موضوع را سرنخی برای نحوه فوت آقای هاشمی قلمداد کرده و از وزارت اطلاعات خواسته تا آنرا پیگیری و نتیجه را به اطلاع ملت برساند!
واکنش علی مطهری به پلاکارد جنجالی طلاب در قم؛ این شعار می‌تواند سرنخی برای نحوه فوت آیت‎الله هاشمی باشد

وی در ادامه با تشکیک در فوت نامبرده، مدعی شده: شاید ماجرای فوت ناگهانی و غیرقابل باور! رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز روشن شود.

بدنبال این واکنشِ تامل برانگیز، رسانه های وابسته به دولت از جمله روزنامه جمهوری اسلامی، آفتاب نیوز، ایسنا و…، نیز پلاکارد فوق را نوعی تهدید به قتل رئیس جمهور! خواندند و…
واکنش علی مطهری به پلاکارد جنجالی طلاب در قم؛ این شعار می‌تواند سرنخی برای نحوه فوت آیت‎الله هاشمی باشد

ملاحظه: القای اینکه از شعار یک تابلو، تهدید به قتل رییس جمهور برداشت می‌شود، احمق فرض کردن مخاطب است.

گرچه استفاده از چنان تابلویی کج سلیقگی بود، اما رسانه‌های حامی و مدافع دولت قصد دارند با شانتاژ و بزرگنمایی موضوع، مردم سرگرم شوند و مشکلات دیگر مانند گرانی سرسام آور و فشار اقتصادی را فراموش کنند و به این حاشیه های غیرواقعی مشغول شوند.

منظور از آن متن، اینست که هر کس به مذاکره با شیطان بزرگ، دل خوش کند، با ذلت از دنیا می‌رود؛ مثل هاشمی رفسنجانی که یک عمر با ظلم پهلوی مبارزه کرد؛ در زندان پهلوی شکنجه شد؛ اما در اواخر عمرش که تغییر مسیر داده بود، در یوم الله ۱۹ دی که روز مبارزه با طاغوت بود، در حالی که در استخر فرح پهلوی شنا می‌کرد، خدا عمرش را گرفت که طبعاً چنین مرگی برای آن فرد با آن سابقه، مرگ با عزتی نیست.

شاید بهتر بود به جای شعار «ای انکه مذاکره شعارت، استخر فرح در انتظارت»، لیستی از اقلام و اجناسی که در این چند ماه، چند برابر شده نوشته می شد و شعارها و وعده‌های دولت یادآوری می‌گردید.

چرا که این کار برای فردی که با وعده‌های دروغ، از مردم رای گرفته به مراتب عبرت آموزتر است تا یادآوری مرگ یک نفر که از گذشته‌اش پشیمان است و در حال شنا در استخر طاغوت از دنیا می‌رود.

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.