مشاهده مطلب

      ۰۷ اسفند ۱۳۹۶      ۰             12927      فرهنگی  

ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی پس از اظهارات اخیر لیلا حاتمی در جشنواره فیلم برلین، نظرش را نسبت به این موضوع در قالب پستی در کانال تلگرامی‌اش منتشر کرد.

نظر ضرغامی درباره صحبت‌های لیلا حاتمیبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ لیلا حاتمی بازیگر شناخته‌شده کشورمان پس از حضور در جشنواره بین‌المللی فیلم  برلین طی نشستی که با خبرنگاران داشت، از اقدامات نیروهای امنیتی برای حفظ امنیت و آرامش در جریان اغتشاشات،  اظهار شرمندگی کرد.

این اظهار نظر لیلا حاتمی با واکنش‌های تندی مواجه شد و افراد زیادی از سیاسیون تا هنرمندان به ویژه کاربران شبکه‎های اجتماعی، اقدام نسنجیده او را  مورد انتقاد قرار دادند و به شدت محکوم کردند.

ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی و رئیس اسبق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از جمله کسانی بود که نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. او در کانال تلگرامی خود ضمن اشاره به اظهارات حاتمی، گریزی هم به صحبت‌های اخیر رئیس جمهور زد.

ضرغامی در کانال خود نوشت: ”

به لیلا حاتمی خرده نگیرید!

وقتی رئیس جمهور محترم در مقابل دیدگان حیرت زده میهمانان خارجی ،با تمسخر برخی اندیشمندان اسلامی، آن هم با مثال های سطحی و غیر مرتبط نسبت به یک دیدگاه خاص نظری، استفاده سوء سیاسی می کند، از خانم لیلا حاتمی چه انتظاری هست ؟

دقت کنید:
“نمی توان گفت که فلان خودرو اسلامی است و آن یکی نیست. اینکه یک قرآن در داشبورد خودرو گذاشته شود که خودرو اسلامی نمی شود”!
واقعا کدامیک از اندیشمندان ما چنین نظریه‌ای داده‌اند؟

فرق ایشان با خانم لیلا حاتمی این است که سخنان او، برخلاف رئیس‌جمهور، جدی گرفته نمی شود و متقابلاً وظیفه اصلی‌اش که بازیگری است را خوب بلد است .
حتی اگر نتواند کلمه protesters را به درستی تلفظ کند!

آیا رئیس جمهور وظیفه اصلی خود که حل مشکلات معیشتی و رفاهی مردم است را به خوبی می شناسد و به آن عمل می کند؟!

یادداشت آقای دکتر رضا داوری را دقیق بخوانید!
“وقتی مطلب سیاسی با مسئله علمی خلط می شود هرچه بکوشند به نتیجه نمی رسد.”

 برچسب ها :

 دیدگاههای کاربران

  1-  دیدگاهها پس از تایید مدیر سایت نمایش داده می شوند.
  2-  از ارسال دیدگاههای تکراری و حاوی توهین به حزب یا گروه خاصی پرهیز گردد.